Reklama

Ładowanie...

Do Leszka Millera

09.02.2003
Czyta się kilka minut
S

Szanowny Panie, dziewiątego stycznia zaraz po tym, jak przeleciał się Pan amerykańskim samolotem bojowym F-16, powiedział Pan, że to było fantastyczne przeżycie i każdy powinien spróbować. Uwielbiam fantastyczne przeżycia! Ponadto w życiu swoim kieruję się mottem zaczerpniętym z filmu „Wniebowzięci” brzmiącym: „Człowiek musi sobie czasem polatać”. Nie wiem, jak duża kolejka już się ustawiła, ale w odpowiedzi na Pańskie wezwanie melduję, że jestem gotów. Na karuzelach nie wymiotuję. Mieszkam na dziewiątym piętrze i nie boję się patrzeć w dół. Odbyłem już dziesięciodniowy obóz kondycyjny, podczas którego dużo grałem w różne gry przekonując się o dobrym stanie własnej kondycji fizycznej. Zremisowałem w szachy z komputerem, co świadczy o pełni sił umysłowych pozostających do mojej dyspozycji i niech list ten nie stawia ich w fałszywym świetle. Z niewielką tylko pomocą znajomych Zelmerów...

1682

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]