Reklama

Debata Trump-Clinton

Debata Trump-Clinton

27.09.2016
Czyta się kilka minut
26 września odbyła się pierwsza debata między kandydatami na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donaldem Trumpem ze strony Republikanów i Hillary Clinton ze strony Demokratów. Zobacz nagranie (w j. angielskim).
Debata Trump-Clinton
Debata Trump-Clinton
W

W tym wyborczym sezonie october surprise boją się najbardziej demokraci. Sztab zwyżkującej w sondażach Hillary Clinton obawia się, że na finiszu kampanii dojdzie do powtórki sprzed paru tygodni, kiedy do mediów wyciekły poufne maile Komitetu Wykonawczego Partii Demokratycznej skutkiem czego jego szefowa, kongresmenka Debbie Wasserman Schultz podała się do dymisji (z korespondencji wynikało, że grała ona na osłabienie Berniego Sandersa w prawyborach) - pisał Radosław Korzycki w połowie sierpnia, analizując wpływ poprzednich debat prezydenckich w Stanach Zjednoczonych na wybory. 

Wczoraj (dzisiaj w nocy czasu polskiego) odbyła się pierwsza debata, czy sztab Clinton poradził sobie z obawami? Poniżej prezentujemy nagranie całej debaty, w j. angielskim.

Czytaj relację Radosława Korzyckiego >>

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]