Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

16.12.2013
Czyta się kilka minut
Jacek Dehnel – poeta, prozaik, tłumacz – 24 listopada poprowadził dwie lekcje czytania w II Liceum Ogólnokształcącym w Chojnicach.
P

Pierwsza, pod tytułem „Jarosław Iwaszkiewicz w starciu z socrealizmem!”, rozpoczęła się o godz. 11.00, zaraz po niej poeta poświęcił lekcję tłumaczeniom poezji Larkina, którego sam przekładał na język polski. Ta lekcja częściowo prowadzona była w języku angielskim.

Najświeższe informacje o lekcjach, zdjęcia i kontakty można znaleźć pod adresem lekcjeczytania.tygodnik.com.pl lub na portalu Facebook: facebook.com/LekcjeCzytania.

461

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]