Reklama

Cud w dziecku

Cud w dziecku

28.05.2017
Czyta się kilka minut
Agata Komorowska: Czasem przychodzę do Aleksa i mówię: „Słuchaj, synu, jesteś moim pierworodnym. Kiedy się urodziłeś, nie znalazłam przy tobie instrukcji obsługi i nie wiem, co powinnam w tej sytuacji zrobić. Możesz mi jakoś pomóc?”.
Ada z mamą; po prawej Krystian i Michał z Krystianem Fot. Agata Komorowska x3 // CREATED BY FREEPIK
M

MAŁGORZATA WACH: Przedstawisz się?

AGATA KOMOROWSKA: Nazywam się Agata Komorowska. Mam 45 lat. Jestem biologiczną matką 15-letniego Aleksandra i 9-letniego Krystiana, który urodził się z zespołem Downa, matką adopcyjną 6-letniej Ady i matką zastępczą 15-letniego Michała. Całą czwórkę wychowuję sama. Założyłam i przez kilkanaście lat prowadziłam dużą agencję reklamową. Kiedy miałam 34 lata, moje życie wywróciło się do góry nogami. Kilka lat później wywróciło się po raz drugi. Dzisiaj jestem blogerką i pisarką, ale przede wszystkim matką.

Zostałaś matką zastępczą dla 15-letniego Michała z domu dziecka. Dlaczego się na to zdecydowałaś?

To nie było tak, że któregoś dnia usiadłam i pomyślałam: „Mam już trójkę, to sobie zafunduję jeszcze jedno. A żeby utrudnić sobie życie – poszukam nastolatka z domu dziecka”. Michał...

18781

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Agata, Swietna rozmowa zachecila mnie , zeby zajrzec na blog. Bravo za wspaniala rodzine i otwartosc!

Kwintesencja na samym końcu. Gdybyśmy umieli dostrzegać, jakim cudem jest każdy mały człowiek i duży też, byłoby nam wszystkim o niebo lepiej życ.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]