Reklama

COVID w Kolumbii

COVID w Kolumbii

27.07.2020
Czyta się kilka minut
JOAQUIN SARMIENTO / AFP / EAST NEWS
P

Ponad 241 tys. wykrytych przypadków i 8,2 tys. zgonów – to dotychczasowy bilans epidemii COVID-19 w liczącej 49,6 mln mieszkańców Kolumbii (na zdjęciu policyjny patrol w maseczkach w Medellín, drugim największym mieście kraju, gdzie na kilometr kwadratowy przypada 6,3 tys. mieszkańców). ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]