Reklama

Copa Libertadores

Copa Libertadores

10.12.2018
Czyta się kilka minut
OLMO CALVO / AP / EAST NEWS
K

Klubowe mistrzostwo Ameryki Południowej wywalczyli piłkarze River Plate (na zdjęciu radość ich fanów), pokonując w decydującym starciu Boca Juniors 3:1. Oba kluby pochodzą z Buenos Aires, ale ze względów bezpieczeństwa grały w Madrycie. O tym, dlaczego przemoc naznaczyła święto latynoskiej piłki, więcej napiszemy za tydzień. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]