Reklama

Ładowanie...

Arena Młodych

Arena Młodych

27.02.2023
Czyta się kilka minut
Arena, w odróżnieniu od poprzednich, trwała trzy dni i była podzielona na trzy etapy.
/ MARIAN ZUBRZYCKI / PAP
U

Ufam, że pragnieniem młodych, którzy tu przychodzą, jest zobaczyć Jezusa – jak biblijny Zacheusz siedzący na sykomorze” – komentował tegoroczną, trzecią Arenę Młodych jej pomysłodawca abp Grzegorz Ryś (na zdjęciu). Arena, w odróżnieniu od poprzednich, trwała trzy dni i była podzielona na trzy etapy – szkolny, parafialny oraz spotkanie w łódzkiej Start Arenie, w którym uczestniczyło 4,5 tys. osób. Takie rozwiązanie to reakcja na zarzuty, że Arena wyciąga młodzież z parafii – przyznał łódzki metropolita. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]