Reklama

Adres

Adres

11.01.2021
Czyta się kilka minut
Z

Zmiana może być „na lepsze”, ale zawsze ma swoją cenę. To miejsce żyje duchem dawnych ważnych spraw i wspaniałych ludzi oraz współczesnych istotnych spraw i wyjątkowych ludzi, którzy nadają temu wszystkiemu ciągłość i wzmacniają znaczenie. „Tygodnik” będzie „Tygodnikiem”, gdziekolwiek los go poniesie. Nie od nowa, ale nadal. A Wiślna 12 pozostanie adresem-pomnikiem i żaden arcybiskup tego nie zmieni.

Czytaj także: Zróbmy sobie miejsce - trwa zbiórka na nową siedzibę "Tygodnika Powszechnego"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]