Reklama

***

***

22.08.2004
Czyta się kilka minut
Napisał tyle wierszy, ale chcę tutaj, właśnie dzisiaj, zacytować jeden, ze zbioru "To":

“Widzę ich nogi w minispódniczkach, w spodniach albo w powiewnych tkaninach. / Każdą podglądam osobno, ich tyłki i uda, zamyślony, kołysany marzeniami porno. / Stary lubieżny dziadu, pora tobie do grobu, nie na gry i zabawy młodości"... Tak jak widział siebie, tak - erotycznie i zmysłowo - opisywał świat.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]