Reklama

***

***

22.08.2004
Czyta się kilka minut
Napisał tyle wierszy, ale chcę tutaj, właśnie dzisiaj, zacytować jeden, ze zbioru "To":

“Widzę ich nogi w minispódniczkach, w spodniach albo w powiewnych tkaninach. / Każdą podglądam osobno, ich tyłki i uda, zamyślony, kołysany marzeniami porno. / Stary lubieżny dziadu, pora tobie do grobu, nie na gry i zabawy młodości"... Tak jak widział siebie, tak - erotycznie i zmysłowo - opisywał świat.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]