Reklama

Ładowanie...

Związek Miast Polskich

Związek Miast Polskich

26.10.2012
Czyta się kilka minut
Niniejszy dodatek powstał w ramach realizacji zadania „Prowadzenie działań upowszechniających w skali kraju”.
Iluminacja nowego mostu tramwajowego im. Władysława Jagiełły; Bydgoszcz, 23 października 2012 r. Fot. Łukasz Nowaczyk / AGENCJA GAZETA
Z

Związek Miast Polskich w ramach realizacji I fazy projektu predefiniowanego „Budowanie kompetencji do współpracy międzysamorządowej i międzysektorowej jako narzędzi rozwoju lokalnego i regionalnego”, pomaga partnerstwom złożonym z jednostek samorządu terytorialnego w przygotowaniu wniosków aplikacyjnych do programu grantowego Ministerstwa Rozwoju Regionalnego (ze środków MF EOG) na wykonanie dokumentacji planistycznej i projektowej, dotyczącej wybranych przedsięwzięć, które rozwiązują lokalnie zidentyfikowane wspólne problemy.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]