Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

29.07.2013
Czyta się kilka minut
3 – 9 sierpnia
N

Newsroom II
Serial, USA 2013, HBO, odc. 1. sobota 3 VIII, 22.00
Wymyślony przez Aarona Sorkina, twórcę „The Social Network”, serial pokazujący od kuchni pracę pewnej amerykańskiej telewizji kablowej, niedawno wszedł w nowy sezon. Raz jeszcze zobaczymy Jeffa Danielsa w roli dziennikarza informacyjnego o republikańskich sympatiach. Mimo uproszczeń i politycznej stronniczości serial dotychczas zyskał sobie liczną widownię nie tylko w USA.
Violeta poszła do nieba
Biograficzny, reż. Andrés Wood, Argentyna/Brazylia/ /Chile 2011, Cinemax, niedziela 4 VIII, 20.00
Violeta Parra to postać nieoceniona dla chilijskiej kultury. Wybitna pieśniarka i kompozytorka odkryła dla świata tradycyjną muzykę swego kraju. Filmowa opowieść o jej niedługim i zakończonym tragicznie życiu odtwarza najważniejsze epizody: ubogie...

2474

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]