Reklama

Ładowanie...

ZOBACZYĆ WARTO

29.07.2013
Czyta się kilka minut
3 – 9 sierpnia
N

Newsroom II
Serial, USA 2013, HBO, odc. 1. sobota 3 VIII, 22.00
Wymyślony przez Aarona Sorkina, twórcę „The Social Network”, serial pokazujący od kuchni pracę pewnej amerykańskiej telewizji kablowej, niedawno wszedł w nowy sezon. Raz jeszcze zobaczymy Jeffa Danielsa w roli dziennikarza informacyjnego o republikańskich sympatiach. Mimo uproszczeń i politycznej stronniczości serial dotychczas zyskał sobie liczną widownię nie tylko w USA.
Violeta poszła do nieba
Biograficzny, reż. Andrés Wood, Argentyna/Brazylia/ /Chile 2011, Cinemax, niedziela 4 VIII, 20.00
Violeta Parra to postać nieoceniona dla chilijskiej kultury. Wybitna pieśniarka i kompozytorka odkryła dla świata tradycyjną muzykę swego kraju. Filmowa opowieść o jej niedługim i zakończonym tragicznie życiu odtwarza najważniejsze epizody: ubogie...

2474

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]