Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

05.11.2018
Czyta się kilka minut
10 – 16 listopada
S

Strażnicy

Dokumentalny, reż. Dror Moreh, Belgia/Francja/Niemcy/ Izrael 2012, Polsat Doku, 10 XI, 22.00, 12 XI, 15.45

Byli szefowie Szin Betu (izraelskich sił specjalnych) po raz pierwszy wypowiedzieli się publicznie na temat swojej pracy – od wojny sześciodniowej do czasów współczesnych. Łącząc wywiady i archiwalia z animacją komputerową, dokument mówi o wojnie z terroryzmem, w której słowo „moralność” nabiera specjalnego znaczenia.

Czas mroku

Biograficzny, reż. Joe Wright, Wielka Brytania/USA 2017, Canal +, 10 XI, 21.50, Canal+ 1, 10 XI, 22.50, Canal+ Film, 12 XI, 20.00

Maj 1940 r., Winston Churchill podejmuje decyzję przełomową dla losów swego kraju. Mistrzowsko ucharakteryzowany i nagrodzony Oscarem Gary Oldman wciela się w postać męża stanu, który nie boi się politycznego ryzyka. Efektem jest film, który zdaniem niektórych...

1763

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]