Reklama

Ładowanie...

ZAPOWIEDŹ DODATKÓW

17.06.2013
Czyta się kilka minut
Za tydzień opublikujemy dodatek poświęcony Bibliotece Narodowej oraz specjalny dodatek przygotowany z Państwową Galerią Sztuki w Sopocie pt. Lwów–Waszyngton
W

W dodatku o Bibliotekce Narodowej m.in.:
cztery strony o tajemnicach, jakie kryją archiwa polskich pisarzy
o „imieninach Jana Kochanowskiego”
oraz o tym, dlaczego czytamy coraz mniej...

W dodatku pt. Lwów–Waszyngton m.in.:

historia Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki
rozmowa z Marią Poprzęcką: Po co nam arcydzieła?
waszyngtoński Owalny Gabinet i zdjęcia Nicolasa Grospierre’a
rozmowa ze Zbigniewem Buskim o PGS w Sopocie

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

462

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]