Reklama

Ładowanie...

Wprowadzenie

Wprowadzenie

18.07.2017
Czyta się kilka minut
Festiwal Bachowski wkroczył w okres pełnoletności. W tym roku przypada jego 18. edycja.
Okładka dodatku „XVIII Festiwal Bachowski Świdnica” MATERIAŁ PRASOWY
P

Przez ten czas dorastał, zmieniał formułę, wychodził naprzeciw oczekiwaniom widzów z innowacyjnymi projektami, ale zawsze zachowywał swojego ducha, którego czuć od pierwszych koncertów. Obecnie jest to impreza kompletna, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od doskonałych koncertów w przepięknych wnętrzach zabytkowych świątyń dla wymagających koneserów muzyki klasycznej, po mniejsze, bardziej kameralne wydarzenia towarzyszące, skierowane do całych rodzin z dziećmi.

Jestem przekonana, że ponownie będzie nam dane wysłuchać muzyki najwyższych lotów, w tym jednego z najwybitniejszych kompozytorów wszech czasów, jakim bez wątpienia był Jan Sebastian Bach. Miłośnicy muzyki klasycznej odnajdą się w Świdnicy doskonale, co gwarantuje tegoroczny dobór artystów i repertuaru.

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w 18. edycji Festiwalu Bachowskiego. Życzę wszystkim naszym gościom niezapomnianych wrażeń i satysfakcji z pobytu w Świdnicy. ©

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]