Reklama

Wprowadzenie

Wprowadzenie

18.07.2017
Czyta się kilka minut
Festiwal Bachowski wkroczył w okres pełnoletności. W tym roku przypada jego 18. edycja.
Okładka dodatku „XVIII Festiwal Bachowski Świdnica” MATERIAŁ PRASOWY
P

Przez ten czas dorastał, zmieniał formułę, wychodził naprzeciw oczekiwaniom widzów z innowacyjnymi projektami, ale zawsze zachowywał swojego ducha, którego czuć od pierwszych koncertów. Obecnie jest to impreza kompletna, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od doskonałych koncertów w przepięknych wnętrzach zabytkowych świątyń dla wymagających koneserów muzyki klasycznej, po mniejsze, bardziej kameralne wydarzenia towarzyszące, skierowane do całych rodzin z dziećmi.

Jestem przekonana, że ponownie będzie nam dane wysłuchać muzyki najwyższych lotów, w tym jednego z najwybitniejszych kompozytorów wszech czasów, jakim bez wątpienia był Jan Sebastian Bach. Miłośnicy muzyki klasycznej odnajdą się w Świdnicy doskonale, co gwarantuje tegoroczny dobór artystów i repertuaru.

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w 18. edycji Festiwalu Bachowskiego. Życzę wszystkim naszym gościom niezapomnianych wrażeń i satysfakcji z pobytu w Świdnicy. ©

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Podobne teksty

Cezary Zych, Jakub Puchalski
Dorota Kozińska, Jakub Puchalski
Marek Zieliński, Bartłomiej Majzel, Katarzyna Trzeciak

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]