Reklama

Ładowanie...

„Wieniawski”: Co przysłoniła radość

„Wieniawski”: Co przysłoniła radość

27.10.2022
Czyta się kilka minut
Jak bardzo uwodzący jest nieustanny uśmiech Hiny Maedy i jak wysoko ocenić refleksję – czyli co i dlaczego zaskoczyło nas w pierwotnie niezaskakujących wynikach? O rezultatach Konkursu Wieniawskiego rozmawiają Anna Dziurdzikowska i Jakub Puchalski. Cytaty muzyczne dzięki uprzejmości Towarzystwa im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu.
FOT. ARCHIWUM MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU SKRZYPCOWEGO IM. H. WIENIAWSKIEGO W POZNANIU

Posłuchaj

Z

Zapraszamy do serwisu specjalnego „Tygodnika Powszechnego” na 16. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego.

A w nim: historia konkursu, sylwetki uczestników, codzienne podsumowanie rywalizacji, podkasty.

Bądź z nami od 7 do 21 października na www.tygodnikpowszechny.pl/wieniawski

Wszelkie cytaty muzyczne prezentowane w tym odcinku pochodzą z zasobów Towarzystwa muzycznego im. H.Wieniawskiego, które udostępniło je „Tygodnikowi Powszechnemu” do przygotowania materiałów związanych z 16. Międzynarodowym Konkursem im. H. Wieniawskiego. 

PODKAST TYGODNIKA POWSZECHNEGO

„Podkast Powszechny”: Wszystkie odcinki »

Słuchaj w: Spotify Apple Podcasts Google Podcasts Lecton RSS

„Podkast Powszechny”: o najważniejszych tematach z autorami i gośćmi „Tygodnika” rozmawiają Michał Kuźmiński Krzysztof Story. A także autorskie cykle: Jagielski Story, gdzie co dwa tygodnie informacje o najważniejszych wydarzeniach przeplatają się z historiami i anegdotami z podróży i pracy jednego z najwybitniejszych polskich reporterów i korespondentów wojennych, Wojciecha Jagielskiego, z którym rozmawia Krzysztof Story Punkt zwrotny oraz Własny pokójKatarzyna Kubisiowska i jej goście | Sztuka powszechnie nieznanaMagdalena Łanuszka odkrywa dla nas na nowo średniowieczne dzieła | Miesiąc w nauce z autorskim przeglądem newsów naukowych Łukasza Lamży Opowieści z Izraela: korespondencje Karoliny Przewrockiej-Aderet

PODOBAŁ CI SIĘ PODKAST? WSPIERAJ NAS NA PATRONITE »

Weź, słuchaj!

Współwydawcą Podkastu Powszechnego jest Fundacja Tygodnika Powszechnego

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter