Reklama

Widzenia

Widzenia

07.06.2015
Czyta się kilka minut
il. Domena publiczna
Z

Zaiste, jesteś Bogiem ukrytym w głębi duszy, tam, gdzie głębia duszy i głębia Boga stanowią jedną głębię. Im więcej Cię szukamy, tym mniej Cię znajdujemy. – Tak Go szukaj, byś Go nigdy nie znalazł.
MISTRZ ECKHART

Wierzyć w Boga znaczy rozumieć pytanie o sens życia.
LUDWIG WITTGENSTEIN

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Jest poniekąd moim życiowym mottem. Dzięki.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]