Reklama

Ładowanie...

Widzenia

Widzenia

27.06.2017
Czyta się kilka minut
W

 

Wewnętrzna czujność jest niczym drabina Jakuba: na jej szczycie jest Bóg.

Hezychiusz z Synaju

Magid z Międzyrzecza powiedział do ucznia: Idź po naukę do dziecka, a nauczysz się trzech rzeczy: dziecko jest wesołe bez przyczyny, ani chwili nie próżnuje, jeśli mu czegoś brak, gwałtownie się tego domaga.

Z opowieści Chasydów

 

Galeria zdjęć

Autor artykułu

Filozof i teolog, publicysta, redaktor działu „Wiara”. Doktor habilitowany, kierownik Katedry Filozofii Współczesnej w Akademii Ignatianum w Krakowie. Nauczyciel mindfulness, trener...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]