Reklama

Wiara w skrócie

Wiara w skrócie

21.04.2014
Czyta się kilka minut
14 – 18 kwietnia
M

MUZUŁMANIN Z LIBII ORAZ ETIOPKA
znaleźli się wśród 12 osób, którym Franciszek umył nogi podczas wieczornej liturgii Wieczerzy Pańskiej w ośrodku dla osób niepełnosprawnych i starszych Santa Maria della Provvidenza w Rzymie.
„WSŁUCHUJEMY SIĘ UWAŻNIE W SŁOWA KRYTYKI
wytykającej nam nasze słabości. Sprzyja to naszemu wew­nętrznemu oczyszczeniu, ale powinno przede wszystkim mobilizować do jeszcze większej przejrzystości i autentyczności, gorliwości i bezinteresowności” – mówił kard. Stanisław Dziwisz podczas Mszy Krzyżma w Łagiewnikach.
BISKUPIE NOMINACJE:
dotychczasowy biskup pomocniczy diecezji kieleckiej 60-letni bp Kazimierz Gurda został nowym biskupem siedleckim. Zastąpił 67-letniego bp. Zbigniewa Kiernikowskiego, który został nowym biskupem legnickim.
ZMARŁ NESTOR POLSKICH TEOLOGÓW...

1929

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]