Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

02.03.2015
Czyta się kilka minut
7 – 13 III
N

Niedziela z... Januszem Gajosem
Blok programowy, Polska 2015, TVP Kultura, niedziela 8 III, od 17.15
Odtwórca jednej z głównych ról w filmie „Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej będzie gościem studia TVP Kultura. Wyemitowane zostaną także dwa filmy z jego udziałem: „Jasminum” (2006) Jana Jakuba Kolskiego i „Mniejsze zło” (2009) Janusza Morgensterna.

Dokumenty Pawła Pawlikowskiego
Przegląd filmowy, TVP Kultura, niedziela 8 III, 22.25; 15 III, 22.00; 22 III, 22.15; 29 III, 22.55
Twórca nagrodzonej Oscarem „Idy” zaczynał od filmów dokumentalnych kręconych dla BBC. Na początek zobaczymy „Podróż Dostojewskiego” (1992) – o prawnuku rosyjskiego pisarza i jego pierwszej wyprawie na Zachód, a w kolejne niedzielne wieczory „Podróż z Żyrinowskim” (1995), „Z Moskwy do Pietuszek z Wieniediktem Jerofiejewem” (1990) i...

1807

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]