Reklama

WARTO ZOBACZYĆ W TV

WARTO ZOBACZYĆ W TV

15.09.2014
Czyta się kilka minut
20 – 26 września
C

Cappuccino z książką
Publicystyka kulturalna, Polska 2014, TVP Kultura, sobota 20 IX, 11.35
Nowy program poświęcony literaturze różnego kalibru tworzą trzy kobiety: dziennikarka Karolina Sulej, pisarka Sylwia Chutnik i krytyczka Anna Kałuża. Dyskutują o najciekawszych premierach książkowych i bieżących wydarzeniach z życia literackiego.
Szlakiem Kolberga
Cykl dokumentalny, Polska 2014, TVP Kultura, niedziela 21 IX, 11.30
W związku z trwającym Rokiem Oskara Kolberga TVP Kultura przygląda się tym, którzy z wielką pasją kultywują dziedzictwo polskiego folkloru. Podczas podróży po Polsce znani muzycy i muzykolodzy spotykają się ze współczesnymi artystami ludowymi, by przybliżyć nam ich twórczość.
Omar
Dramat, reż. Hany Abu-Assad, Palestyna 2013, Cinemax, niedziela 21 IX, 20....

1673

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]