Reklama

WARTO ZOBACZYĆ W TV

01.09.2014
Czyta się kilka minut
6 – 12 IX
W

Wrogie niebo
Serial s-f, reż. zbiorowa, USA/Kanada 2011-2014, TV4, odc. 1: sobota 6 IX, 22.00, odc. 2: 23.00
Wyprodukowany przez Stevena Spielberga widowiskowy serial wymyślił Robert Rodat, scenarzysta „Szeregowca Ryana”. Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości, tuż po inwazji obcych na Ziemię. Po niemal całkowitym zniszczeniu cywilizacji ludzkiej garstka ocalałych próbuje przezwyciężyć chaos i pokonać wroga.

Wielcy ludzie wielkich wojen
Serial dokumentalny, reż. zbiorowa, USA 2014, History, niedziela 7 IX, 22.00
Druga wojna światowa rozpoczęła się w okopach pierwszej wojny – tak w metaforycznym skrócie można by opisać fabularyzowany miniserial dokumentalny, przedstawiający najważniejsze postacie dwóch największych konfliktów XX wieku. Produkcję kanału History obejrzało w USA aż 3,4 mln widzów....

1803

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]