Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

22.01.2018
Czyta się kilka minut
27 stycznia – 2 lutego
Kadr z filmu "Martwe wody"
Kadr z filmu "Martwe wody"
M

MOCK

Teatr TV, reż. Łukasz Palkowski, Polska 2018, TVP1, 29 I, 20.25

Twórca filmów „Bogowie” i „Najlepszy” jako pierwszy przenosi na mały ekran prozę Marka Krajewskiego. W scenerii Breslau z początków XX w. toczy się kryminalna intryga, którą próbuje rozwikłać Eberhard Mock, będący dopiero na początku policyjnej kariery. W roli tytułowej Szymon Warszawski.

Martwe wody

Komedia, reż. Bruno Dumont, Belgia/Francja/ Niemcy 2016, Canal+, 29 I, 21.00, Canal+ 1, 29 I, 22.00

Juliette Binoche, Fabrice Luchini i Valeria Bruni Tedeschi w filmie jednego z najciekawszych twórców współczesnego kina europejskiego dostali bardzo ryzykowne zadanie. Opowieść o francuskich arystokratach sprzed stulecia to połączenie społecznej satyry, slapstickowego humoru i aktorskiej szarży. Dla jednych brawurowe, dla innych – nieznośne.

Altered Carbon...

1782

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]