Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

10.11.2019
Czyta się kilka minut
16–22 listopada
O

Ostatni swing

Dokumentalny, reż. Tomasz Garncarek, Polska 2019, TVP Kultura, 17 XI, 23.40

Bez niego nie byłoby „Sanatorium pod klepsydrą” Hasa, „Ziemi obiecanej” Wajdy czy „Frantica” Polańskiego. Witold Sobociński, mistrz filmowego obrazu, zmarł dokładnie przed rokiem. Dokument rejestruje ostatnie chwile jego aktywności, przywołuje fragmenty filmów i pracę na planie, a wspominają go m.in. Jan Nowicki, Krystyna Janda i Marek Kondrat.

...
3759

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]