Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

30.07.2019
Czyta się kilka minut
3–9 sierpnia
S

Styks

Dramat, reż. Wolfgang Fischer, Niemcy 2018, Cinemax 2, 4 VIII, 20.30, 5 VIII, 11.40

Żeglująca samotnie po Atlantyku lekarka trafia na łódź pełną wyczerpanych podróżą uchodźców. Kobieta zmuszona zostaje do podjęcia decyzji, które przerosną jej dotychczasowe możliwości i kompetencje. Film otrzymał nagrodę Jury Ekumenicznego na ubiegłorocznym festiwalu w Berlinie.

Bracia Sisters

Western, reż. Jacques...

3626

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]