Reklama

Warto zobaczyć w TV

28.12.2019
Czyta się kilka minut
4–17 stycznia
C

Cała prawda o Szekspirze

Dramat, reż. Kenneth Branagh, Wielka Brytania 2018, Cinemax, 5 I, 20.00, 6 I, 12.00, 7 I, 20.00, 10 I, 21.35, 11 I, 14.30

Wbrew obiecującemu tytułowi nowy film specjalisty od adaptacji szekspirowskich nie przynosi rewelacji na temat biografii czy twórczości mistrza ze Stratfordu. Skupia się bardziej na jego sytuacji rodzinnej i społecznej w schyłkowym okresie życia. Obok Branagha występuje także Judi Dench czy Ian McKellen.

...
3221

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]