Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

23.04.2018
Czyta się kilka minut
26 kwietnia – 11 maja
S

Samson

Koncert, reż. TV Jean-Pierre Loisil, Polska/Francja 2018, Mezzo Live HD, 26 IV, 17.00, 9 V, 9.30, mezzo, 29 IV, 8.30, 7 V, 16.30

Retransmisja krakowskiego koncertu, który miał miejsce w niedzielę wielkanocną w ramach festiwalu Misteria Paschalia, przypomni trzyaktowe oratorium Georga Friedricha Händla w wykonaniu zespołu Dunedin Consort i Chóru Polskiego Radia pod batutą edynburskiego dyrygenta Johna Butta.

Opowieść podręcznej II

Serial, reż. Bruce Miller, USA 2018, Showmax, od 26 IV

Drugi sezon jednego z najlepszych seriali ostatnich lat w trzynastu nowych odcinkach przedstawi dalsze losy June (Elisabeth Moss), buntującej się przeciwko opresyjnemu systemowi zmuszającemu kobiety do prokreacji. Margaret Atwood, autorka literackiego pierwowzoru, ponownie zaangażowała się w produkcję serialu.

Jaki jesteś

...

1650

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]