Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

23.04.2018
Czyta się kilka minut
26 kwietnia – 11 maja
S

Samson

Koncert, reż. TV Jean-Pierre Loisil, Polska/Francja 2018, Mezzo Live HD, 26 IV, 17.00, 9 V, 9.30, mezzo, 29 IV, 8.30, 7 V, 16.30

Retransmisja krakowskiego koncertu, który miał miejsce w niedzielę wielkanocną w ramach festiwalu Misteria Paschalia, przypomni trzyaktowe oratorium Georga Friedricha Händla w wykonaniu zespołu Dunedin Consort i Chóru Polskiego Radia pod batutą edynburskiego dyrygenta Johna Butta.

Opowieść podręcznej II

Serial, reż. Bruce Miller, USA 2018, Showmax, od 26 IV

Drugi sezon jednego z najlepszych seriali ostatnich lat w trzynastu nowych odcinkach przedstawi dalsze losy June (Elisabeth Moss), buntującej się przeciwko opresyjnemu systemowi zmuszającemu kobiety do prokreacji. Margaret Atwood, autorka literackiego pierwowzoru, ponownie zaangażowała się w produkcję serialu.

Jaki jesteś

...

1650

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]