Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

01.10.2018
Czyta się kilka minut
6 – 12 października
S

Sezon ARTE Opera

Koncerty online, ARTE po polsku

Transmisja na żywo „Czarodziejskiego fletu” z Królewskiego Teatru La Monnaie w Brukseli w inscenizacji Romea Castellucciego otworzyła właśnie bezpłatny cykl przedstawień operowych z najważniejszych scen i festiwali muzycznych w Europie.

Atak paniki

Komedia, reż. Paweł Maślona, Polska 2017, HBO, 7 X, 20.10, 8 X, 15.45, 10 X, 20.10

Jednych rozbawi do łez, innych zniesmaczy, nikogo nie pozostawi obojętnym. Debiut Maślony to kompilacja kilku historii rozgrywających się we współczesnej Polsce, których wspólnym mianownikiem jest desperacka próba zażegnania kryzysu. Plus wyborne role Doroty Segdy, Artura Żmijewskiego i przede wszystkim nagrodzonej w Gdyni Magdaleny Popławskiej.

Reytan – druga strona drzwi

Teatr TV, reż. Jakub Pączek, Polska 2018, TVP1, 8 X, 21.00...

1551

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]