Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

10.12.2018
Czyta się kilka minut
15 – 21 grudnia
T

Tully

Komediodramat, reż. Jason Reitman, USA 2018, HBO, 16 XII, 20.10, 17 XII, 15.10, 19 XII, 20.10, 20 XII, 12.45

Twórca „Juno” i „W chmurach” tym razem proponuje przewrotne podejście do wyzwań, jakie niesie macierzyństwo – oraz do utopijnych wzorców, które próbuje mu narzucić współczesna kultura. Charlize Theron wciela się w postać udręczonej matki trojga dzieci, która znajduje wreszcie wymarzoną nianię: pomoc domową i psychoterapeutkę w jednej osobie.

Chłopcy

Teatr TV, reż. Robert Gliński, Polska 2018, TVP1, 17 XII, 21.00

Sztuka Stanisława Grochowiaka powraca na mały ekran w nowej interpretacji, by raz jeszcze opowiedzieć o potrzebie wolności i o niegasnącej pasji życia. Czy dorówna inscenizacji Tadeusza Jaworskiego z 1966 r.? W rolach pensjonariuszy domu starców występują m.in. Jerzy Trela, Marian Dziędziel, Andrzej...

1771

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]