Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

09.10.2017
Czyta się kilka minut
14–20 X
W

Wataha II

Serial, reż. Kasia Adamik, Jan P. Matuszyński, Polska 2017, HBO GO, HBO, odc. 1 15 X, 20.10

Nowy sezon najchętniej oglądanego serialu HBO Europe ponownie zabierze nas w Bieszczady. Grana przez Aleksandrę Popławską prokurator Iga Dobosz wraca na niespokojne pogranicze, by zbadać sprawę makabrycznej zbrodni. Premiera pierwszego docinka odbędzie się podczas weekendu ­odkodowanego.

Nieznajoma dziewczyna

Dramat, reż. Jean-Pierre i Luc Dardenne, Belgia/Francja 2016, Canal+, 16 X, 21.00, Canal+ 1, 16 X, 22.00

Twórcy „Rosetty” raz jeszcze serwują nam mocno osadzone społecznie kino moralnego niepokoju. Bohaterką jest młoda lekarka pracująca w publicznej przychodni. Wierna regulaminowi, odmawia pomocy pewnej dziewczynie, co doprowadza do tragedii. Film o wyrzutach sumienia i próbie rozwiązania kryminalnej zagadki.

...

1701

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]