Reklama

Warszawski Klub „TP” zaprasza

Warszawski Klub „TP” zaprasza

27.12.2014
Czyta się kilka minut
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” razem z Fundacją Pomocy Psychologicznej „Pracownia Dialogu” zapraszają na cykl debat zatytułowany „Od lęku do miłości”.
P

Pierwsza z nich, „Katolik wobec Innego – od walki lub izolacji do jedności w różnorodności”, odbędzie się w czwartek 8 stycznia o godz. 19.00 w siedzibie KIK-u przy ul. Freta 20/24A. Swój udział zapowiedzieli: Barbara Smolińska – superwizor psychoterapii, prezes Fundacji „Pracownia Dialogu”, ks. Jacek Prusak SJ – psycholog, psychoterapeuta i teolog, Joanna Krupska – matka siedmiorga dzieci, prezes Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, o. Michał Mrozek OP – teolog, wicedyrektor Instytutu Tomistycznego. Dyskusję poprowadzi Anna Rygielska, psycholog i psychoterapeuta.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]