Reklama

WARIACJE KOLBERGOWSKIE

WARIACJE KOLBERGOWSKIE

16.02.2014
Czyta się kilka minut
Oskar Kolberg, etnograf, 1814 – 1890
Okładka dodatku "Wariacje Kolbergowskie"
R

Redakcja: Anna Niedźwiedź, Marcin Żyła

Współpraca: Jacek Ślusarczyk

Fotoedycja: Grażyna Makara, proj. graf. Marek K. Zalejski

Za wszechstronną pomoc dziękujemy pracownikom Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie: Alicji Małecie, Barbarze Kożuch i Marianowi Długoszowi. Wszystkie ilustracje - poza oznaczonymi inaczej - pochodzą z tego muzeum.

Dodatek powstał we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim i Muzeum Etnograficznym im. Seweryna Udzieli w Krakowie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]