Reklama

Wakacje w Polsce

Wakacje w Polsce

20.07.2020
Czyta się kilka minut
ŁUKASZ DEJNAROWICZ / FORUM
J

Jak w poprzednich latach, plaże nad Bałtykiem zaroiły się od turystów. Niewidywane od lat tłumy goszczą też nad jeziorami. Większość Polaków spędzi tegoroczne wakacje w kraju, z czego na pewno cieszą się przedstawiciele branży turystycznej, którym doskwiera brak zagranicznych gości. Sądząc po obrazach z kurortów większość Polaków nie obawia się również koronawirusa, bo obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach jest nagminnie lekceważony. Podobnie jak sugestie epidemiologów, by dla bezpieczeństwa nie zdejmować ich także na ulicy. Na zdjęciu: Gdańsk, 19 lipca 2020 r. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]