Reklama

W SKRÓCIE

W SKRÓCIE

10.02.2014
Czyta się kilka minut
28 stycznia – 3 lutego 2014
W

Wystawa w Muzeum Historii Żydów. Dziennikarze mogli obejrzeć fragmenty głównej ekspozycji warszawskiego Muzeum Historii Żydów Polskich, opowiadającej historię kultury żydowskiej na ziemiach polskich, spotkań polsko-żydowskich i wspólnego zamieszkiwania od czasów Ibrahima ibn Jakuba po współczesność. Otwarcie wystawy opóźniano wielokrotnie zarówno z powodów finansowych, jak kłopotów technicznych. Tym razem znamy już jednak ostateczny termin: 28 października. Więcej: www.jewishmuseum.org.pl.

Loach z Niedźwiedziem. Na odbywającym się w stolicy Niemiec 64. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale Złotego Niedźwiedzia za całokształt twórczości odebrał Ken Loach, znakomity brytyjski reżyser, autor m.in. takich filmów jak „Kes” czy „Wiatr w oczy”.

Zmiany w Powszechnym. Nowym dyrektorem Teatru Powszechnego...

2090

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]