Reklama

W numerze piszą

02.09.2014
Czyta się kilka minut
K

KRYSTIAN LUPA jest reżyserem teatralnym związanym m.in. z Narodowym Starym Teatrem w Krakowie. W dziale "Kultura" pisze o swoich spotkaniach z francuską aktorką i dramatopisarką Yasminą Rezą.

RAFAŁ MATYJA jest politologiem i publicystą. W dziale "Kraj" pisze o tym, że – wbrew obiegowej opinii – PiS nie ma dziś atutów w walce z PO, zaś problemem polskiej polityki staje się powoli... wiek polityków.

PAULINA WILK jest publicystką, autorką nominowanych do Nagrody Nike i Nagrody Literackiej Angelus „Lalek w ogniu. Opowieści z Indii”. W "Temacie Tygodnika" pisze o tym, jak realny staje się dziś dla nas strach przed wojną.

WOJCIECH KONOŃCZUK jest analitykiem Ośrodka Studiów Wschodnich. W "Obrazie Tygodnia" analizuje ostatnie wydarzenia na wschodzie Ukrainy, gdzie rosyjska ofensywa przyniosła kres...

883

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]