Reklama

Ukraina: nowe walki

Ukraina: nowe walki

04.05.2015
Czyta się kilka minut
Od końca kwietnia w południowej części obwodu donieckiego trwają na nowo walki – najcięższe od lutego, gdy ogłoszono formalnie rozejm.
S

Starcia koncentrują się wokół miasteczka Szyrokino na wschód od Mariupola. Strona ukraińska traci codziennie kilku do kilkunastu zabitych i rannych, strona rosyjska nie podaje swych strat. NATO zarzuca Rosji, że wbrew rozejmowi z Mińska nadal przerzuca na okupowane tereny broń i ludzi.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]