Reklama

„Tygodnik Powszechny” w plebiscycie MediaTory!

„Tygodnik Powszechny” w plebiscycie MediaTory!

30.09.2013
Czyta się kilka minut
W plebiscycie studentów wydziałów dziennikarstwa polskich uczelni, organizowanym już po raz siódmy, otrzymaliśmy w tym roku dwie nominacje.
W

W kategorii NawigaTOR do nagrody nominowano dziennikarza „TP” PAWŁA RESZKĘ – za teksty publicystyczne o skomplikowanych procesach społeczno-politycznych, natomiast w kategorii DetonaTOR – tekst CEZAREGO ŁAZAREWICZA „Orzeł może” o sprawie MDI Strategic Solutions i ustawie akumulatorowej.
Laureatów poznamy 7 grudnia.

336

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]