Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

03.01.2015
Czyta się kilka minut
7

7 stycznia godz. 20.20 „SPOTKANIA NA KRAŃCACH ŚWIATA” reż. Werner Herzog
8 stycznia godz. 00.20 „PLAC ZBAWICIELA” reż. Krzysztof Krauze
11 stycznia od godz. 17.15 NIEDZIELA Z ADAMEM WORONOWICZEM (na zdjęciu) i jego gośćmi: Aleksandrą Popławską, Januszem Opryńskim, Leszkiem Dawidem, Michałem Walczakiem i Borysem Lankoszem. Rozmawia Agnieszka Szydłowska. Projekcja filmu „KI” w reż. Leszka Dawida.
11 stycznia godz. 21.50 „POWRÓT STATKU” i „POŻEGNANIE OJCZYZNY” reż. Marian Marzyński (przed filmem rozmowa z reżyserem)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]