Reklama

Słoma z kamery

Słoma z kamery

24.06.2008
Czyta się kilka minut
Nikt tak nie smarczył na murawy świata, nie charkał i nie wykopywał na aut, jak gwiazdy pewnej prywatnej telewizji transmitującej mistrzostwa Europy.
P

Patrząc na studio Euro 2008 w telewizji Polsat, człowiek skłonny do płaczu skrywa twarz w dłoniach, a wstydliwy odwraca głowę, kurczy się w sobie i zasępia misyjnie. Gdy dotychczas roztrząsaliśmy argumenty za bądź przeciw płaceniu abonamentu dość teoretycznie, to patrząc na owo studio umieszczone jakby w środku wiejskiego gospodarstwa, musimy wreszcie twardo rzec - płacić. Płacić i to niemało. I 1000 zł miesięcznie byłoby dobrze. Sielskość polsatowskiego studia jest kompletna - snopki w dali plus snopki z bliska, strzecha za oknem plus słoma w butach stojących rzędem na wizji, jest nawet basen jakby słomą wypełniony, choć widać przecie, że wodą.

Pochwała Szpakowskiego

Po wielu dniach tych obserwacji musimy sobie powiedzieć szczerze: na polskim rynku powszechnie dostępnych transmisji futbolowych chyba tylko Dariusz...

6096

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]