Reklama

Samo dobro

Samo dobro

17.04.2017
Czyta się kilka minut
Tak zwany zwykły pacjent, słuchając wystąpienia autora „Ukrytych terapii” w katowickim Spodku, mógł się pozbyć uciążliwych wątpliwości, czy suplementy diety mogą wyleczyć z raka.
Oddział Chemioterapii Dziennej w warszawskim Centrum Onkologii Fot. Rafał Guz / PAP
J

Jesteś wielki!”. „Nasz ukochany Przewodnik Zdrowia!”. „Dziękuję za to, co Pan robi”. „Wspaniały, odważny człowiek Pan Zięba”. To komentarze pod jednym z postów na profilu FB Jerzego Zięby: link do rozmowy z nim samym, w której prowadzący – pytając m.in. o marihuanę medyczną czy polską służbę zdrowia – używa zresztą jako wstępu do pytań sformułowań z tego samego repertuaru: „Jest pan wybitną postacią...” czy „jest pan takim światłem w tunelu dla większości Polaków”.

Ten brak wątpliwości co do jednoznacznie pozytywnego wkładu Zięby w polską rzeczywistość słyszę już na kilka dni przed wizytą w katowickim Spodku, gdzie 1 i 2 kwietnia miała się odbyć „Wiosna Zdrowia” – otwarte spotkanie z Jerzym Ziębą i zaproszonymi przezeń gośćmi.

Oto pracownica zajmująca się promocją imprezy, proszona o akredytację dziennikarską, prosi z kolei (jak zaznacza: nie w zamian za zgodę na...

6720

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]