Reklama

Przyjaciele Bonieckiego

Przyjaciele Bonieckiego

20.11.2017
Czyta się kilka minut
edward augustyn
K

Kluby „Tygodnika Powszechnego” zapraszają do nadsyłania nagranych kamerą lub telefonem krótkich (najlepiej kilkunastosekundowych) wypowiedzi z głosami wsparcia dla ks. Adama Bonieckiego.

Linki do filmów należy słać na adres kontakt@klubtygodnika.pl.

Wszystkie filmy zostaną przekazane ks. Adamowi, a wybrane głosy – opublikowane na profilu Przyjaciele ks. Adama Bonieckiego (facebook.com/ksadamboniecki) prowadzonym przez Kluby „Tygodnika Powszechnego”.

Zachęcamy do udostępniania filmów w mediach społecznościowych i oznaczania ich hasztagiem #PrzyjacieleBonieckiego. O innych inicjatywach będziemy informować na profilu TP.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]