Reklama

Przepraszamy Czytelników

Przepraszamy Czytelników

16.09.2009
Czyta się kilka minut
Drodzy Czytelnicy, wskutek błędu technicznego w najnowszym wydaniu Tygodnika Powszechnego zamiast strony 45 ukazała się... strona 45 z ubiegłego tygodnia. Poniżej publikujemy tekst, który miał się tam ukazać: artykuł Łukasza Maciejewskiego na 70. urodziny Janusza Gajosa. Za błąd serdecznie przepraszamy Czytelników, Autora i Bohatera artykułu.
Brakująca 45. strona z "TP" 38/2009
S

Samotnik z wyboru

Unikat. Nie opowiada anegdot, nie wypowiada się w prasie na ważne tematy, nie bankietuje. Po prostu jest. Ale dzięki temu, że wciąż jest i pracuje, czujemy się bezpieczniej.

Łukasz Maciejewski

Niepokonany. W czasach sprzedawania prywatności na łamach tabloidów, trwonienia talentu w serialach albo na tanecznym parkiecie Janusz Gajos pozostaje jedną z ostatnich już redut aktorskiej wyjątkowości. Udowadnia, że karierę zawodową można budować inaczej.

Gra o wszystko

Dziesiątki ról, setki wspomnień: zawadiacka diastema Janka Kosa i berecik z antenką Tureckiego, przepocona koszulka Michała Szmańdy z "Wahadełka" Bajona i matowe spojrzenie majora Kąpielowego z "Przesłuchania" Bugajskiego, wreszcie banalny, trochę poplamiony wódką,...

9672

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]