Reklama

Przepraszamy Czytelników

Przepraszamy Czytelników

16.09.2009
Czyta się kilka minut
Drodzy Czytelnicy, wskutek błędu technicznego w najnowszym wydaniu Tygodnika Powszechnego zamiast strony 45 ukazała się... strona 45 z ubiegłego tygodnia. Poniżej publikujemy tekst, który miał się tam ukazać: artykuł Łukasza Maciejewskiego na 70. urodziny Janusza Gajosa. Za błąd serdecznie przepraszamy Czytelników, Autora i Bohatera artykułu.
Brakująca 45. strona z "TP" 38/2009
S

Samotnik z wyboru

Unikat. Nie opowiada anegdot, nie wypowiada się w prasie na ważne tematy, nie bankietuje. Po prostu jest. Ale dzięki temu, że wciąż jest i pracuje, czujemy się bezpieczniej.

Łukasz Maciejewski

Niepokonany. W czasach sprzedawania prywatności na łamach tabloidów, trwonienia talentu w serialach albo na tanecznym parkiecie Janusz Gajos pozostaje jedną z ostatnich już redut aktorskiej wyjątkowości. Udowadnia, że karierę zawodową można budować inaczej.

Gra o wszystko

Dziesiątki ról, setki wspomnień: zawadiacka diastema Janka Kosa i berecik z antenką Tureckiego, przepocona koszulka Michała Szmańdy z "Wahadełka" Bajona i matowe spojrzenie majora Kąpielowego z "Przesłuchania" Bugajskiego, wreszcie banalny, trochę poplamiony wódką,...

9672

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]