Reklama

Prezydent Krakowa będzie kandydował

Prezydent Krakowa będzie kandydował

14.05.2018
Czyta się kilka minut
JAKUB WŁODEK / AGENCJA GAZETA
J

Jacek Majchrowski zapowiedział, że będzie się ubiegać o piątą kadencję na stanowisku prezydenta Krakowa, choć do niedawna sugerował, że jest gotów poprzeć Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL. Wskutek tej wolty do kosza idą plany wspólnej listy do rady miasta PO, Nowoczesnej, PSL i stronników Majchrowskiego. Platforma jeszcze nie ogłosiła, czy zamierza zgłosić swojego kandydata. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]