Reklama

Ładowanie...

Pożegnanie dworca w Kielcach

Pożegnanie dworca w Kielcach

11.09.2017
Czyta się kilka minut
Koncerty, warsztaty, „Międzypokoleniowa Potańcówka” i zwiedzanie zakamarków budynku odbyły się w Kielcach w ramach „Pożegnania dworca PKS”.
WOJCIECH FRANUS / REPORTER
N

Najciekawszy architektonicznie obiekt stolicy świętokrzyskiego, według projektu Edwarda Modrzejewskiego, oddany do użytku w 1984 r., będzie modernizowany przez władze miasta, które przejęły go od spółki PKS 2 (planowała utworzenie tam galerii handlowej), pod warunkiem wszakże zachowania przypominającej latający talerz sylwetki. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]