Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Wiktora

Pomoc dla Wiktora

07.11.2004
Czyta się kilka minut
Mój syn ma 3,5 roku. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i wodogłowie. Dwa lata temu, za pośrednictwem NFZ, kupiłam dla niego wózek. Niestety, jest ciężki, a że mieszkam na czwartym piętrze w bloku bez windy, coraz trudniej mi go dźwigać i to kilka razy dziennie, kiedy wyjeżdżam z Wiktorem do ośrodków rehabilitacyjnych. Nie stać mnie ani na kupno odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego, ani prowadzenie rehabilitacji. Tymczasem wózek, który zapewniłby synowi odpowiednią pozycję i rehabilitację, kosztuje blisko 13 tys. złotych. Mam jednak nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda mi się tę sumę zebrać. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc Wiktorowi i mnie, proszę o wpłaty na konto Fundacji “Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5 Warszawa 01-685):
P

PKO BP XV o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem “darowizna na leczenie i rehabilitację Wiktora Zembrzuskiego".

Dziękuję za każde wsparcie i życzliwość.

ELIZA ZEMBRZUSKA (Otwock)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]