Reklama

Polska żegna się z mundialem

Polska żegna się z mundialem

26.06.2018
Czyta się kilka minut
Po porażkach z Senegalem i Kolumbią piłkarska reprezentacja Polski straciła szanse na awans do fazy pucharowej mundialu – ostatni mecz na turnieju, z Japonią, rozegra o tzw. honor.
ANDRZEJ IWAŃCZUK / REPORTER
M

Media – w większości jeszcze kilka dni temu wróżące drużynie oszałamiający sukces na mistrzostwach – teraz nie zostawiają na niej suchej nitki i wzywają do dymisji trenera Adama Nawałki. O kolejnej polskiej klęsce i atmosferze polowania na czarownice pisał w pomeczowym komentarzu na stronie „TP” Michał Okoński (czytaj: powszech.net/kolumbia), polecamy także specjalny mundialowy serwis „TP”: powszech.net/mundial2018 ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]