Reklama

Podziękowania

Podziękowania

24.09.2013
Czyta się kilka minut
Fundacja dr. Mosinga serdecznie dziękuje wszystkim Czytelnikom „TP”, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę i przekazali pomoc materialną na operację Jarka Jonika z Ukrainy.
D

Dzięki Państwa wielkiej hojności, życzliwości i zrozumieniu przekazaliśmy Jarkowi 28 tys. zł. Dziękujemy Ofiarodawcy z Krakowa za wpłatę w kwocie 20 tys. zł. To przede wszystkim dzięki Czytelnikom „TP” Jarek mógł poddać się zabiegowi. Rodzina Joników jest bezgranicznie wdzięczna Wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na los chorego.

OD REDAKCJI: Przyłączamy się do podziękowań. Nie po raz pierwszy okazało się, że na naszych Czytelników można liczyć.

490

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]