Reklama

Od redakcji

Od redakcji

25.10.2011
Czyta się kilka minut
W artykule Jerzego Sosnowskiego "Klienci pod sklepem »Wolność«" ("TP" nr 43/2011) znalazły się dwa nieuzgodnione z autorem, wprowadzone przez redakcję, dopiski. Oba dotyczyły Piotra Tymochowicza. W biogramie autora nie uwzględniono również, że jest pracownikiem Polskiego Radia. Autora przepraszamy za naszą niefrasobliwość i niedopatrzenie.
R

Redakcja

10

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]