Reklama

Ładowanie...

OBRAZ TYGODNIA

17.06.2013
Czyta się kilka minut
11 – 17 czerwca 2013
P

Pieniądze partii. Styliści, sklepy z luksusowymi ubraniami, winem i cygarami, spa, firma wynajmująca boisko dla ekipy rządowej, ale także prowadzący szkolenia dziennikarze znaleźli się na liście wydatków najważniejszych polskich partii politycznych. „Newsweek” wziął pod lupę rządzącą PO, która w ciągu ostatnich 3 lat wydała ćwierć miliona zł na ubrania i 200 tys. na restauracje.

Tusk w Warszawie. W wywiadzie dla TVP premier zadeklarował, że do 2015 r. będzie się angażował wyłącznie w sprawy krajowe i nie zamierza ubiegać się o funkcję szefa Komisji Europejskiej. Jego Platforma Obywatelska kolejny miesiąc znajduje się w sondażach za Prawem i Sprawiedliwością: na PiS chce głosować 30 proc. badanych przez TNS Polska, na PO – 23 proc.

Superniania. Na konferencji prasowej prezentującej stan przygotowań szkół do przyjęcia...

4953

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]