Reklama

OBRAZ TYGODNIA

OBRAZ TYGODNIA

31.12.2012
Czyta się kilka minut
18 – 28 grudnia 2012
W

Wciąż o Smoleńsku. Po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego jej szef, gen. Stanisław Koziej, powiedział, że nie ma dowodów na to, aby jakaś strona zewnętrzna manipulowała polskim śledztwem w tej sprawie, a z odtajnionego wystąpienia prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta wynika, że nie ma również dowodów na zamach. Przy Kancelarii Premiera ma powstać zespół zajmujący się prostowaniem nieprawdziwych informacji, pojawiających się na temat katastrofy smoleńskiej, tworzony przez dawnych członków tzw. komisji Millera.

Wzmożenie medialne. Sympatyzujący z prawicą dziennikarze powołali do życia dwa tygodniki, „W sieci” i projekt nazwany roboczo „Tygodnik Lisickiego” (od nazwiska niedawnego redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” i „Uważam Rze”); pracują także – pod przewodnictwem Bronisława Wildsteina – nad założeniem stacji telewizyjnej....

4857

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]