Reklama

Ładowanie...

Nr 43/2003

Nr 43/2003

26.10.2003
Czyta się kilka minut
W

W numerze: Marta WYKA: Witkacy i jego badaczka; Ewa BIEŃKOWSKA: "Szkoła patrzenia" Tadeusza Boruty; Julian KORNHAUSER o Danilo Kišu; Marek ZALESKI o prozie Fleur Jaeggy; Andrzej FRANASZEK: Kościelscy 2003 - "Jest" Dawida Bieńkowskiego; Anna CZABANOWSKA-WRÓBEL o "Powrocie" Adama Zagajewskiego; Wojciech PIĘCIAK: "Krwawa niedziela" - śmierć podwójnej legendy; Danuta SOSNOWSKA: Ukraińskie dylematy i pamięć historyczna; Jarosław MAKOWSKI: Sekrety Jezusa; Jan STRZAŁKA: Pułapki na wydawców; Lektury pobożne ks. Adama BONIECKIEGO.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]